FAQ - pozycjonowanie

Co to jest pozycjonowanie stron internetowych?

Pozycjonowanie witryn internetowych to usługa, która ma na celu wypromowanie strony WWW na jak najwyższe pozycje w wynikach wyszukiwania. Obecność na pierwszych stronach Google to bardzo skuteczna i obecnie najtańsza forma reklamy w sieci. Efektem promocji strony w Google jest wzrost liczby potencjalnych klientów, którzy przeglądają Internet w poszukiwaniu interesujących informacji. Dzięki pozycjonowaniu strony WWW możliwe jest uzyskanie pozycji na pierwszej stronie wyników wyszukiwania i powiększenie jej potencjału marketingowego.

Kiedy będą widoczne pierwsze efekty pozycjonowania?

W Agilito, po podpisaniu umowy, rozpoczynamy fazę testową, która pozwoli nam zaplanować optymalny rozkład prac nad danym serwisem internetowym. Jeżeli nie stwierdzimy żadnych nieprawidłowości, przystępujemy do optymalizacji podstawowych elementów pod kątem SEO, która rozpoczyna cały proces pozycjonowania.

Dzięki tak obranej strategii, jesteśmy przekonani, że pierwsze wzrosty pozycji powinny być zauważalne już po pierwszych kilku tygodniach współpracy. Chcąc zapewnić podgląd otrzymanych wyników, w dniu podpisania umowy, każdy z naszych klientów otrzyma unikalny identyfikator oraz hasło do naszego autorskiego panelu Klienta, w którym do wglądu będą już startowe pozycje dla wybranych fraz kluczowych. Dzięki temu będziecie mieli Państwo możliwość porównania, a przede wszystkim określenia efektywności naszych prac na przestrzeni czasu.

Czym jest Google Analytics?

Pozycjonowanie stron internetowych oferowane przez firmę Agilito jest usługą nastawianą na efekt. Liczy się jak najwyższa pozycja w wynikach wyszukiwania, która przekłada się na liczbę potencjalnych klientów odwiedzających stronę WWW. W celu dokładnego określenia ilości wejść każdy klient zostaje wyposażony w specjalistyczne narzędzie do badania zachowań użytkowników - Google Analytics.

Pakiet narzędzi Google Analytics umożliwia monitorowanie i analizę statystyk odwiedzin witryn internetowych. Analiza danych wyświetlanych w specjalnym panelu pozwala między innymi na obserwowanie efektów pozycjonowania strony internetowej. Wzrost pozycji w wynikach wyszukiwania znajduje swoje przełożenie w zwiększonym ruchu na stronie.

Oceń informacje:
średnia ocena: 4.7 / 5
liczba głosów: 27