Agilito Sp. z o.o. - agencja SEO/SEM

Poznaj nas bliżej

6
lat

Agilito Sp. z o.o. to agencja reklamowa SEO/SEM z siedzibą w Poznaniu. Powstała w roku 2012 z pasji oraz zebranego wcześniej doświadczenia zespołu specjalistów do spraw reklamy w wyszukiwarce Google. Po kolejnych latach zdobywania cennych doświadczeń w branży SEO i wypracowania własnej metodologii działania, agencja Agilito jest jedną z najskuteczniejszych firm specjalizujących się w marketingu internetowym w Polsce.

1.000
klientów

Dzięki wysokiej skuteczności, coraz więcej firm powierza aspekt reklamy w Internecie właśnie nam. Z satysfakcją obsłużyliśmy już blisko 1000 klientów, co daje kilka tysięcy wyrażeń kluczowych w top-10 wyników wyszukiwania i mnóstwo przygotowanych reklam AdWords. Nie spoczywamy na laurach i każdego roku wprowadzamy nową usługę, by nasza oferta wzbudziła zainteresowanie u każdego potencjalnego partnera biznesowego.

9
krajów

Systematycznie staramy się rozszerzać zasięg naszych usług o nowe języki, a co za tym idzie - kraje. W chwili obecnej realizujemy z sukcesami pozycjonowanie na 3 kontynentach, a kampanie linków sponsorowanych w języku polskim, angielskim i niemieckim. Naszym głównym celem jest pozbycie się wszelkich ograniczeń, aby każdy klient mógł znaleźć w agencji Agilito rozwiązanie dla siebie.

Szerokie spektrum reklamy

Sprawdź nasze usługi

Reklama w Internecie to nie tylko pozycjonowanie czy linki sponsorowane, ale również sama strona internetowa, spełniająca aktualne wymogi zarówno algorytmów wyszukiwania, jak i samych użytkowników. Z tego względu, trzy fundamentalne usługi z naszego portfolio zasługują na zwrócenie szczególnej uwagi:

SEO

Pozycjonowanie stron internetowych w Google to nasza sztandarowa usługa reklamowa. Dzięki pasji naszego zespołu, możecie Państwo być pewni, że cały proces zostanie poprowadzony z najwyższą starannością. Za cel stawiamy sobie oczywiście osiągnięcie możliwie najwyższych pozycji wybranych fraz kluczowych dla każdego klienta. Dedykowani opiekunowie zawsze służą pomocą i rozwiewają wszelkie wątpliwości.

CPC

Linki sponsorowane to bardzo dobre uzupełnienie działań pozycjonowania w wynikach organicznych. Główną zaletą kampanii AdWords jest jej natychmiastowe wyświetlanie się na topowych pozycjach, filmach YouTube, a także na innych stronach. Oczywiście wiążą się z tym opłaty na rzecz firmy Google, jednak dobrze skonfigurowana kampania z pewnością przyniesie oczekiwane korzyści.

WWW

W związku z licznymi zapytaniami i prośbami klientów, poszerzyliśmy naszą ofertę o projektowanie stron internetowych. Dlaczego warto właśnie za naszym pośrednictwem stworzyć nową stronę? Z uwagi na swoje know-how z dziedziny SEO, każdą stronę projektujemy tak, by spełniała aktualne wytyczne Google oraz podstawowe elementy samej optymalizacji, takie jak prędkość wczytywania, zgodność z urządzeniami mobilnymi czy właściwie zaplanowaną nawigację.

Oceń informacje:
średnia ocena: 5.0 / 5
liczba głosów: 23